Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia-04.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 

 1. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa napełniło radością nie tylko kobiety przybyłe do grobu i apostołów, lecz także wszystkich, do których dotarła ta wiadomość. Z perspektywy zmartwychwstania życie człowieka wygląda inaczej. Nauczmy się tak patrzeć na swoje życie i nasze wybory jakie podejmujemy każdego dnia. Dziś o godz. 17.30 Nowenna przed uroczystością Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
 2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy Święte Triduum Paschalne: kapłanom za posługę w tych dniach, szczególnie w konfesjonale, ministrantom, scholii, panu kościelnemu, panu organiście oraz tym, którzy przygotowali ołtarz adoracji „ciemnicę” i grób Pański zwłaszcza Karolinie i Mariuszowi Pośnikom, Firmie Lavenda z pracownikami. Dziękujemy tym, którzy pomagali od strony liturgicznej w dobrym przeżyciu tych dni, grupom parafialnym czy podejmującym adoracje przy grobie Pańskim. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci, które przeżywały rocznicę komunii św. za przygotowanie świątyni i kwiaty. Dziękujemy za dar fioletowej kapy rodzicom dzieci kl. IVC i tym, którzy przyczynili się do jej ufundowania. Niech Zmartwychwstały spotka Was na drodze Waszego życia jak uczniów idących do Emaus.
 3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny- Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona na KUL.
 4. Z inicjatywy ks. Biskupa Marka od 25 marca do 25 kwietnia tj. Niedzieli Dobrego Pasterza podejmowane jest dzieło modlitwy o powołania. Dla naszej parafii jest to dzień 7 kwietnia /środa/. W tym dniu po Mszy św. o godz. 6.30 i Mszy św. o 18.00 będziemy się modlili się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej diecezji i parafii. Podejmijmy też w tym dniu adorację w intencji powołań.
 5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – przygotowujemy się do niej poprzez nowennę do Bożego Miłosierdzia.
 6. W najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy Koła Żywego Różańca naszej parafii.
 7. Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.

Drodzy parafianie i goście!

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy.

 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg