Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia-14.03.2021

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

 1. Życie ciągle stawia przed nami nowe wyzwania. Są one okazją do głębszej refleksji nad wartościami i zasadami, którymi się kierujemy. Wielki Post wzywa każdego z nas do postawienia sobie pytania, czy naprawdę idziemy śladem Bożych drogowskazów. Pomocą są dla nas Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczęliśmy dziś w naszej parafii, a które prowadzi ks. Michał Powęska, biblista. Rekolekcje zakończymy w najbliższy wtorek.

Program rekolekcji na poniedziałek i wtorek:

    6.30 Msza św. z nauka dla dorosłych

    9.30 Msza św. z nauką dla dorosłych

   16.30 Spotkanie rekolekcyjnie dla dzieci

   18.00 Msza św. z nauka dla dorosłych

   19.15 Spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży od kl. VII Szk. Podstawowej

 1. W piątek 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny – Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę odmawianą w naszym kościele po Mszy św. porannej, którą zakończymy w piątek o godz. 17.30 modlitwą w intencji rodzin (po Drodze Krzyżowej dla dzieci). Zachęcamy też do głębszego przybliżenia sobie postaci św. Józefa w specjalnym numerze Gościa Extra w cenie 9zł.
 2. Zapraszamy do włączenia się w Tydzień Modlitw o ochronę życia i podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie z różnych powodów może być zagrożone. Formularz duchowej Adopcji możemy znaleźć w czasopiśmie Duchowa Adopcja…, który znajdziemy na stoliku z prasą – są to bezpłatne egzemplarze. Tydzień modlitw rozpocznie się w liturgiczne wspomnienie świętego Józefa (19 marca), a zakończy się w Dzień Świętości Życia (25 marca). Codziennie będzie odmawiana Litania do świętego Józefa, modlitwa świętego Jana Pawła II o poszanowanie życia oraz krótkie rozważanie.
 3. Próba przed rocznicą komunii św. w sobotę o godz. 10.00.
 4. Dziękujemy za pomoc i złożoną ofiarę mieszkańcom z ul. Małkowskich, Północnej, Wiśniowej, Powstania Styczniowego, Dziewiątego, Al. Piastowskiej. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy wierzące rodziny z ul. Świerkowej, Nowej i Alei Królewskiej.
 5. Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego.
 6. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pionkach informuje, że w dniach od 25 do 30 marca 2021r. będą wydawane artykuły spożywcze dla osób najbardziej potrzebujących, które otrzymały stosowne skierowania z MOPS-u. Produkty będą wydawane w nowym magazynie przy ul. Jordanowskiej 3 (baza Spółdzielni Mieszkaniowej). Pionkowski MOPS realizuje również rządowy program ,,Wspieraj Seniora”, dla osób powyżej 70 roku życia i potrzebujących wsparcia.
 7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Niech św. Józef, który jest opiekunem rodzin i niezwykłym orędownikiem w trudnych sprawach wyprasza Wam potrzebne łaski.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg