Ogłoszenia-07.02.2021

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas.
  2. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
  3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii. Sakramentu chorych udzielimy na Mszy Świętej o 18.00. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy Świętej.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 w kaplicy spotkanie KŻR dorosłych, a po Mszy św. o godz. 9.30 młodzieżowego KŻR.
  5. Krąg biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy adoracji. Spotkania oazowe dla dzieci: piątek godz. 16.00, a dla młodzieży od kl. VII Szkoły Podstawowej: piątek godz. 19.00. Ministranci młodsi i kandydaci: sobota godz. 9.00, ministranci starsi: sobota godz. 10.00. Schola dziecięcą: sobota godz. 11.00. Jednocześnie przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych także w naszej świątyni tj. zakrywaniu ust i nosa i dezynfekcji rąk.
  6. W piątek 19 lutego planujemy I spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskieji Ekonomicznej. Prosimy, by członkowie rady pobrali z zakrystii materiały na to spotkanie.
  7. W najbliższą niedzielę 14 lutego po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę komunii św.
  8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu mieszkańcom Asnyka 4 i złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy wierzące rodziny z ul. Asnyka 5.
  9. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego.
  10. W niedzielę 14 lutego na Mszy św. o godz. 12.15 będziemy się modlili w intencji ks. Daniela z racji imienin.
  11. W dniu 20 lutego (sobota) od godz. 10.00 przy parafii św. Barbary rozpocznie się kolejna edycja kursu przedmałżeńskiego.
  12. Wszystkich parafian i sympatyków powierzamy opiece Matki Bożej, a tym, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.