Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 31.01.2021

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Warto wspomnieć o setkach domów pomocy, domów dziecka, przedszkoli, szkół, ośrodków wychowawczych, szpitali i hospicjów, w których codziennie służą osoby konsekrowane, które dzięki temu są świadkami Boga pełnego miłości i miłosierdzia. W tym dniu taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece - gromnice w cenie 10zł., które będą poświęcone w Święto Matki Bożej Gromnicznej w najbliższy wtorek.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar eucharystii i kapłaństwa i wraz z Ruchem Rodzin Nazaretańskich podejmiemy modlitwę o powołania. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź święta w kościele na Mszy porannej o godz. 6.30 i popołudniu od godz. 17.00 i w czasie Mszy św.
 2. Spowiedź w domach chorych w czwartek i piątek od godz. 8.30.
 3. W I czwartek miesiąca wszystkich chętnych zapraszamy na całonocną adorację z czwartku na piątek. Przy wejściu do kaplicy adoracji jest wyłożony kalendarz gdzie możemy się zadeklarować na adorację na konkretny dzień i godzinę. W ten sposób czas dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie nieprzerwalnym trwaniem przy Jezusie. W kaplicy adoracji przy świeczniku wotywnym jest też skrzynka, gdzie możemy wrzucić swoje intencje, które są odczytywane każdego dnia na rozpoczęcie adoracji.
 4. W tym tygodniu przypada także pierwsza sobota miesiąca. Różaniec i nabożeństwo I sobotnie od godz. 16.30 w kaplicy dolnej, zakończone Mszą św.o godz. 18.00 wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.
 5. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu mieszkańcom Asnyka 3 i złożoną ofiarę. Tym samym dziękujemy za wszelkie ofiary składane na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem Waszą hojność. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy wierzące rodziny z ul. Asnyka 4.
 6. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego, a dla dzieci miesięcznik: Mały Gość Niedzielny.
 7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad Wami każdego dnia. Przeżywajmy każdy dzień w bliskości z Jezusem nie zapominając o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg