Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 17.01.2021

II NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. Jutro rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy byli jedno. Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji nad tym, czy wykorzystujemy wszystkie dary i umiejętności, żebyśmy byli znakiem jedności w dzisiejszym świecie.
 2. Zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, by tu w naszej świątyni modlić się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych ulic i bloków jak też tym, którzy zaprosili nas w tym czasie do swoich domów. Dziękujemy za każde modlitewne i materialne wsparcie, wszelkie ofiary kolędowe. Już w minionym tygodniu zakupiliśmy m.in. 10 ton ekogroszku. Wszystkim Parafianom wyrażamy naszą wdzięczność, a chorych zwłaszcza w tym trudnym czasie zmagania z pandemią, powierzamy modlitewnej pamięci i ludzkiej życzliwości. Jutro w poniedziałek oraz w sobotę 23 stycznia możliwość kolędy dodatkowej w domach. Zgłoszenia można dokonać w zakrystii lub telefonicznie.
 3. W związku z zakończeniem kolędy KANCELARIA PARAFIALNA czynna wg. wcześniejszego porządku tj. poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7.00-7.45 oraz 16.15-17.00, a soboty od godz. 7.00-9.00.
 4. W czwartek 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
 5. Od jutra do końca stycznia Msze św. w dni powszednie rano i popołudniu w dolnym kościele. W przeżywanym Roku św. Józefa patrona kościoła i rodzin 10 minut przed Mszą św. wieczorową będziemy odmawiali Litanię ku czci św. Józefa, kończącą adorację.
 6. Dziś w godz. 8.30-13.00 Radomskie Centrum Krwiodawstwa prowadzi zbiórkę krwi w naszych salkach parafialnych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło, którzy w ten sposób przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia.
 7. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy wierzące rodziny z ul. Asnyka 2.
 8. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg