Ogłoszenia- 15.11.2020

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Udział w Eucharystii jest pomnażaniem Bożych talentów, aby pełniej zajaśniała w nas prawda, że wszystko mamy od Boga, że On uczynił nas synami światłości, włodarzami nieba i uczestnikami swojej radości.
  2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła – przez Jego wstawiennictwo będziemy prosić o ustanie procesu laicyzacji w naszym kraju i prosić o pomoc w walce ze złem i grzechem.
  3. Krąg biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym kościele. Spotkanie Katolickiej Grupy AA w czwartek o godz. 19.00 w sali parafialnej. Tradycyjnie też zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do włączania się w różnych formach do grup i wspólnot działających przy naszej parafii. Terminarz w gablotce i stronie internetowej.
  4. Dzień skupienia dla Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi wraz z odnowieniem aktu ofiarowania rozpoczniemy w najbliższą sobotę 21 listopada o godz. 9.30. Będzie również można łączyć się drogą internetową.
  5. Przypominamy, że transmisja Mszy św. z naszego kościoła odbywa się też poprzez stronę parafialną – w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 18.00, a w dni powszednie o godz. 18.00.
  6. Dziękujemy za pomoc w porządkowaniu świątyni mieszkańcom ul. Leśnej 12 i 14 i złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc prosimy wierzące rodziny z bloku ul. Leśnej 16 i 18.
  7. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 22 listopada to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.
  8. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego.
  9.  Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoje zaangażowanie modlitewne, duszpasterskie i materialne wyrażają swoją troskę o naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy też za składane ofiary niedzieli gospodarczej oraz te przekazywane na konto parafialne. Ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii jak też wszystkich parafian i sympatyków powierzamy opiece Matki Bożej, a tym, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.