Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia-04.10.2020

XXVII Niedziela Zwykła 

 1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcam do udziału w codziennej Mszy Świętej i październikowym nabożeństwie różańcowym odprawianym w naszym kościele w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedzielę o 17.30.
 2. Już w najbliższą sobotę w naszej parafii rozpoczniemy III Pionkowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, pod hasłem: Totus Tuus – wezwanie na dziś.

Program Dni Kultury na najbliższą sobotę i niedzielę:

-w sobotę na godz. 19.00 zapraszamy do dużej sali parafialnej /wejście od Al. Królewskiej/ na spotkanie, które poprowadzi Prof. Jan Żaryń, pt. „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Polski i mąż stanu”

-w niedzielę o godz. 12.00 w kościele nastąpi otwarcie wystawy: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 i Bitwa Warszawska”, której dokona Prof. Marek Wierzbicki. godz. 12.15 Uroczysta Msza św. z racji obchodu XX Dnia Papieskiego „Totus Tuus” , po Mszy św. Koncert Papieski – w wykonaniu Lubelskiej Federacji Bardów, upamiętniający osobę św. Jana Pawła II.

Wszystkim zaangażowanym i wspierającym to dzieło już dziś składamy nasze serdeczne Bóg zapłać!

Program całych Dni Kultury znajdziemy na plakatach oraz na ulotkach, które znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła. Tam też znajdziemy terminarz spotkań różnych grup działających przy naszej parafii – zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do włączenia się w te wspólnoty – niech one będą ożywieniem i umocnieniem w wierze.

 1. KANDYDATÓW NA MINISTRANTÓW, którzy nie mogą uczestniczyć z racji innych zajęć w sobotnich zbiórkach ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE w piątek na godz.16.30.
 2. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania formacyjne w Ruchu Światło-Życie (tzw. Oazie). Oaza pozwala zbliżyć się do Boga, daję możliwość poznania nowych przyjaciół. Terminy spotkań dla poszczególnych grup wiekowych znaleźć można na tablicy ogłoszeniowej i ulotkach leżących na stolikach.
 3. W środę 7 października liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – w tym dniu w czasie Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie różańca dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
 4. Dziękujemy mieszkańcom Sienkiewicza 38 za pomoc w porządkowaniu świątyni i złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy wierzące rodziny z bloku ul. Leśnej 2 i 6.
 5. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego.
 6.  Solenizantom i jubilatom, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje święta życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg