Ogłoszenia- 18.11.2018

18 listopada – XXXIII niedziela zwykła
1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.
2. Dziś o godz. 18.00 zapraszam na koncert patriotyczny Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, którym zakończymy nasze parafialne świętowanie 100-lecia odzyskania Niepodległości.
W związku z tym, że jest potrzebny czas na próbę i rozstawienie sprzętu przed koncertem
nie będzie dziś wieczornego nabożeństwa o godz. 16.30. Jest Msza św. o godz. 17.00,
a po niej koncert o godz. 18.00.
3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.
4. W piątek 23 listopada na godz. 19.00 zapraszam młodzież naszej parafii na Apel Młodych. Cieszyliśmy się liczną obecnością młodych miesiąc temu, tu w naszej świątyni, bo było blisko 500os. z naszego dekanatu i zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższy piątek, gdzie chcemy podjąć wspólną adorację i doświadczyć mocy Bożej miłości
i miłosierdzia, która jest mocniejsza niż wszelki grzech.
5. Natomiast dzień później w sobotę od godz. 19.00 zapraszamy młodzież na dużą salę parafialną /wejście od Al. Królewskiej/ na BAL ANDRZEJKOWY.
6. Dziękuję za pomoc w wysprzątaniu kościoła oraz złożoną ofiarę mieszkańcom Mickiewicza 47. Za wszelką troskę o naszą świątynię serdecznie dziękujemy i zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich ofiarodawców w środę na Mszę św. o godz. 17.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców bloku ul. Mickiewicza 45 i 43.
7. Istnieje możliwość zapisu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dn. 27stycznia – 3 lutego 2019r. Bliższe informacje w zakrystii i kancelarii. Zapisy do 15 grudnia.
8. Zachęcam do zakupienia Gościa Niedzielnego.
9. Wszelkie informacje i ogłoszenia dotyczące naszej parafii możemy też znaleźć na stronie parafialnej www.parafiapionki.pl oraz jak dotychczas na parafialnym facebooku.
10. Pamiętamy w naszych modlitwach o solenizantach i jubilatach tego tygodnia, życząc im szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas na drodze prowadzącej ku świętości.