Ogłoszenia- 16.02.2020

VI Niedziela Zwykła

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  3. W sobotę 22 lutego w parafii św. Barbary w Pionkach rozpocznie się kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez 5 kolejnych sobót w godzinach od 9.00-11.00.
  4. Wydawanie darów dla ubogich naszego miasta odbędzie się w dn. 25-27 lutego w hali znajdującej się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 25 w godz. 9.00-14.00. Obowiązuje skierowanie wydane przez MOPS w Pionkach.
  5. Zakończył się zimowy obóz dla młodzieży. Jutro wyjazd na obóz zimowy do Zakopanego dla dzieci – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 6.30. Przed Mszą św. od godz. 6.00 pakowanie bagaży.
  6. Dziękujemy zaangażowanym w ostatnim czasie w porządkowanie naszej świątyni parafianom z ul. Mickiewicza i składane ofiary. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców z Alei Lipowych 1, 3, 3a.
  7. W najbliższy czwartek w czasie Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlili za ks. Leona Czerwińskiego, rezydenta naszej parafii z racji imienin. Już dziś polecamy go naszym modlitwom.
  8. W imieniu rodziny i bliskich dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w pogrzebie Śp. Ks. Jerzego Dziułki tak w Cecylówce jak i w Kunowie. Z inicjatywy parafian w intencji zmarłego księdza, który pracował w tej parafii będzie w październiku sprawowana msza gregoriańska w naszej parafii.
  9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dn. 23-30 maja. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 1500zł.
  10. Ogłoszenie od ks. Dziekana w związku z podwyżką cen za wywóz śmieci
    z cmentarzy do Radomia o 30%, również wzrasta opłata placowego na cmentarzu, którego właścicielem jest parafia św. Barbary z 500zł na 650zł na osobę w umowie na 20 lat korzystania z grobu.
  11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
  12. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia polecamy opiece świętych patronów i życzliwej modlitwie wszystkich parafian.