Ogłoszenia- 03.11.2019

XXXI Niedziela Zwykła

1.Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.
2.Trwa czas naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu tj. być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża odmawiając np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga.
3.Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy ofiarowali Panu Bogu dziś o godz. 17.30 oraz od poniedziałku do piątku na nabożeństwie za zmarłych o godz. 17.15.
4.Mężczyzn i ojców, którzy chcą podjąć służbę ministranta zapraszamy na kolejne spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu dzisiejszym w sali parafialnej o godz. 19.00.
5.Spotkanie grupy czytającej Pismo Święte w poniedziałek o godz. 16.15.
6.Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. oraz dzieci zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie strojów komunijnych jutro na godz. 16.00 do dużej sali parafialnej /wejście od Alej Królewskiej/.
7.Spotkania oazowe: dzieci od kl. III -piątek o godz. 16.00, młodzież kl. VII-VIII -piątek godz. 19.00, młodzież starsza od szkół średnich -piątek godz. 19.00.
8.Najbliższe spotkanie Oazy Rodzin w poniedziałek 11 listopada o godz. 18.00. Zapraszamy też te małżeństwa, które chcą się włączyć w te comiesięczne spotkania.
9.Dziękujęmy za troskę o świątynię nalężącym do Duszpasterstwa Dusz Czyśćcowych i Ruchu Rodzin Nazaretańskich. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Adasia Guzala bl. 10 i 12.
10.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł, gdzie znajdziemy odpowiedź na pytanie: po co nam świeci?, a także relację z naszych Dni Kultury Chrześcijańskiej.
11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych na drodze do świętości.