Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 22.09.2019

XXV Niedziela Zwykła
1.Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe. 
2.W nowym roku duszpasterskim rozpoczynamy przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla rodziców i kandydatów dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
3.Kolejny cykl katechez dla narzeczonych w ramach bezpośredniego przygotowania do małżeństwa rozpocznie się w sobotę 28 września o godz. 10.00 w sali pod plebania parafii św. Barbary w Pionkach. Narzeczeni, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie małżeństwa proszeni są, aby wzięli udział w tej katechizacji. 
4.Planujemy wyjazd pielgrzymkowy do Wysokiego Koła na diecezjalne spotkanie Kół Żywego Różańca przed cudownym obrazem  Matki Bożej Różańcowej, które odbędzie się 5 października w sobotę. Zapisy do 29 września. Koszt wyjazdu - 20 zł. Wyjazd o godz. 8.30, powrót ok. godz. 16.00.
5.W dniach 13-20 października chcemy po raz drugi zorganizować Pionkowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej. Chcemy by był to czas dla dorosłych, młodzieży, dzieci przy naszej parafii i kościele połączony ze wspólną modlitwą udziałem w koncercie czy przedstawieniu. W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej będzie możliwość udziału w warsztatach muzyczno-liturgicznych w dn. 14-16.X., prowadzonych przez p. Piotra Pałkę absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, kompozytora, dyrygenta. Zapisy na warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Szczegóły w gablotce.
6.Osoby, które chcą się włączyć w organizację Dni Kultury i podzielić swoimi pomysłami zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek na godz. 19.00 na plebanię. 
7. Dziękujemy wszystkim za troskę o naszą świątynię oraz mieszkańcom Asnyka 1 i 2 za złożoną ofiarę.W  intencji mieszkańców i ofiarodawców naszej parafii będziemy się modlić w środę na Mszy św. o godz. 18.00. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Asnyka 3.
8.Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego 
9. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza na bezpłatne badania przesiewowe na poziom cukru we krwi, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w sali parafialnej (wejście od Al. Królewskiej) w godz. 7.30-11.00.
10.Wszystkich solenizantów i jubilatów zapewniamy o modlitewnej pamięci i składamy najlepsze życzenia. 
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg