Ogłoszenia- 15.09.2019

XXIV Niedziela Zwykła

1.Dziękujemy wszystkim uczestnikom Festynu i tym, którzy pomagali worganizacji: Rycerzom Kolumba, Urzędowi Miasta, Szkole Podstawowej nr 5, młodzieży, harcerzom oraz wszystkim, którzy okazali swoje wsparcie. Dziś zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
2.Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele.
3.W najbliższą środę zapraszamy małżonków na spotkania Oazy Rodzin. Rozpoczęcie o godz. 18.00 na plebanii.
4.Spotkania oazowe dla młodzieży szkół średnich oraz Szkoły Podstawowej kl. VII-VIII w piątek o godz. 19.00, dla dzieci klas IV-VI w piątek o godz. 16.00.
5.Kandydatów i ministrantów do klasy V Szk. Podstawowej zapraszamy na zbiórki w sobotę na godz. 9.00, a starszych ministrantów w sobotę na godz. 10.00.
6.W nowym roku duszpasterskim rozpoczynamy przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla rodziców i kandydatów w niedziele 22 września po Mszy św. o godz. 18.00.
7. Dziękujemy mieszkańcom II cz. Januszna za przygotowanie świątyni na dzisiejszą liturgię i złożoną ofiarę. W intencji mieszkańców Januszna i ofiarodawców naszej parafii będziemy się modlić w środę na Mszy św. o godz. 18.00. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Asnyka 1 i 2.
8. W naszej Parafii niebawem odbędą się 33-dniowe przygotowanie do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Msza św. na rozpoczęcie rekolekcji odbędzie się 13 października o godz.8.00, a po niej konferencja oraz spotkanie organizacyjne i przekazanie materiałów rekolekcyjnych. Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablotce i stronie internetowej.
9.Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego
10.Wszystkich solenizantów i jubilatów zapewniamy o modlitewnej pamięci i składamy najlepsze życzenia.