Ogłoszenia- 8.09.2019

XXIII Niedziela Zwykła
1.W dzisiejszą niedzielę zapraszamy do udziału w Festynie dla Życia i Rodziny na zakończenie tegorocznych wakacji. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00, w czasie której będzie poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci rozpoczynających edukację. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dorosłych na dużej sali przy kawie i herbacie, w tym czasie dla dzieci na placu parafialnym będą prowadzone zabawy. Od godz. 13.00 spotkanie przy grillu, dla dzieci darmowa możliwość skorzystania ze zjeżdżalni i jazdy na koniu i inne atrakcje. Spotkanie zakończy się koncertem zespołu Testimonium. Program mamy na plakatach i banerach.
2.Nabożeństwa fatimskie odprawiane od maja w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie i słowa w Fatimie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie w piątek – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
3.W najbliższą sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św. Ten dzień chcemy przeżyć w naszej parafii włączając się w modlitewne przeżycie „POLSKA POD KRZYŻEM”. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 17.15, następnie o godz. 18.00 Msza św. i adoracja krzyża do godz. 21.00.
4.Młodzież zapraszamy do udziału w Apelu Młodych, który odbędzie się w Radomiu 14 września, wyjazd o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii, koszt 20zł.
5.Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w najbliższa sobotę, zbiórka o godz. 4.45.
6.Rozpoczęcie spotkań formacyjnych dla nalężących do Ruchu Rodzin Nazaretańskich i nowych członków we wtorek Mszą św. o godz. 18.00.
7.Spotkania oazowe dla młodzieży szkół średnich oraz szkoły podstawowej kl. VII-VIII w piątek o godz. 19.00, dla dzieci klas IV-VI w piątek o godz. 16.00.
8.Kandydatów i ministrantów do klasy V Szk. Podstawowej zapraszamy na zbiórki w sobotę na godz. 9.00, a starszych ministrantów w sobotę na godz. 10.00.
9.Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 11.00.
10. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z Januszna cz. II od nr 51 do końca.
11.Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego
12.Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności
i odwagi kroczenia za Chrystusem. Naszą modlitwą chcemy też otoczyć ks. Jacka z racji imienin i modlić się za niego w najbliższą środę na Mszy św. o godz. 18.00