Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 2.06.2019

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
1. Czterdzieści dni po zmartwychwstaniu Chrystus wstąpił do nieba. Pamiątkę tego wydarzenia  Kościół celebruje dzisiaj. Chrystus wstępuje do chwały Ojca, aby powrócić na końcu czasów. Dzisiejsza uroczystość wyraźnie wskazuje nam na ostateczny kres wszystkich naszych dróg, którym zgodnie z Bożym zamysłem miłości jest życie wieczne w królestwie niebieskim. 
2. Trwamy w oczekiwaniu na zesłanie Ducha Świętego. Nowenna przygotowująca nas do tej uroczystości odprawiana jest codziennie na zakończenie nabożeństwa czerwcowego.
3.Czerwiec to tradycyjnie miesiąc szczególnego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Cześć Bożemu Sercu będziemy oddawali podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu o godzinie 18.30 oraz w niedziele o godz. 17.30.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź I piątkowa od godz. 17.00.
5. Spowiedź św. w domach chorych w czwartek (domy dalsze) i w piątek (domy bliższe).  
6. W następną niedzielę woluntariusze będą zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę przed demoralizującą edukacja seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest PESEL. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.
7. Mając na uwadze troskę o ludzie życie od poczęcia do naturalnej śmierci Rycerze Kolumba proponują program : „Jaś w drodze”, uświadamiający jak wielką wartość ma ludzie życie od momentu poczęcia, co przedstawia ekspozycja znajdująca się w naszej świątyni. Zachęcamy do obejrzenia wystawy i wsparcia fundacji „Małych stópek” poprzez zakup wystawionych eksponatów, które można nabyć w zakrystii.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia: Gość Niedzielny, Miłujcie się i Różaniec.
9.W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Podgaje.
10. Jubilatów i solenizantów zwierzamy Bożemu Sercu i wstawiennictwu świętych patronów.
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg