Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 26.05.2019

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
1. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych – dziś o godz. 17.30, w pozostałe dni o godz. 18.30.
2. W dniu 1 czerwca bieżącego roku przypada złoty jubileusz kapłaństwa Naszego Pasterza Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz Księdza Biskupa Adama Odzimka. Pragniemy tego dnia o godzinie 11.00 w Katedrze Radomskiej świętować wspaniały dar kapłaństwa i wyrazić najgłębszą wdzięczność za dar powołania naszych Pasterzy, za łaskę ich kapłaństwa i za wszystkie powołania kapłańskie w naszej diecezji i na świecie.
3. W przyszłą niedzielę 2 czerwca na Mszy św. o godz. 12.15 będziemy modlić się w intencji ks. kan. Leona Czerwińskiego, naszego rezydenta i I proboszcza tej parafii, który w naszej świątyni wraz ze swoimi kolegami z rocznika święceń będzie dziękował za 50 lat życia kapłańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Księży Jubilatów, dziękując i prosząc o święte powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.
4. Młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania zapraszamy na Mszę dziękczynną w sobotę o godz. 18.00 i I nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa, a następnie na spotkanie w sali parafialnej. 
5.Dziękujemy za dekorację i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. 
W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. dr Marii Garszwo/domy prywatne/.
6. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata oraz adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
7. Zachęcamy do zakupy Gościa Niedzielnego, dla młodzieży czasopismo Miłujcie się. 
8. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca. Otaczamy też naszą życzliwością wszystkich solenizantów i jubilatów tego tygodnia powierzając Was opiece Matki Bożej.
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg