Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Kandydaci do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

"Ułożyć życie z Bogiem"- kandydaci przygotowujący się do przyjęcia Bierzmowania


Do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii obecnie przygotowują sie uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej.

Dokumenty potrzebne do podjęcia przygotowania do sakramentu Bierzmowania:

- świadectwo przyjęcia Chrztu Świętego- (ad Sacra),

- poświadczenie katechety o podjęciu przez kandydata katechezy przygotowującej;

- podjęcie programu przygotowującego w Parafii.

Odpowiedzialnym za proces przygotowania do sakramentu Bierzmowania jest Ksiądz Daniel Reguła oraz świeccy animatorzy młodzieży. Program realizowany w naszej parafii nosi tytuł: "Ułożyć życie z Bogiem". Polega on na katechezie szkolnej, pracy w małych grupach odbywających się cyklicznie raz w miesiącu oraz comiesięcznych celebracji- wspólnej modlitwie wszystkich kandydatów.

Spotkania w małych grupach odbywają sie w salach parafialnych. Natomiast celebracje są realizowane w ramach Apeli Młodych realizowanych cyklicznie w naszej parafii.

 26 września 2021r.-godz. 19.00 spotkanie rodziców i kandydatów do Bierzmowania w bieżącym roku szkolnym!

 

Spotkania z małych grupach:

 

 

 Grupa Amelii Chlebowskiej (dziewczyny 8D):godz. 18.30

11.10.2021 

8.11.2021

 

13.12.2021  

10.01.2022 

14.02.2022 

14.03.2022  

11.04.2022  

 Grupa Doroty Gajda (dziewczyny 8B):godz. 18.00  6.10.2021   3.11.2021 1.12.2021   5.01.2022 2.02.2022  2.03.2022  6.04.2022 
 Grupa Pauli Robak i Amelii Sąpór (dziewczyny 8C):godz. 18.30  4.10.2021   8.11.2021 6.12.2021   3.01.2022 7.02.2022  7.03.2022  4.04.2022 
 Grupa Anny Śmiechowskiej (dziewczyny 8A):godz. 18.30  5.10.2021   2.11.2021  7.12.2021  4.01.2022  8.02.2022  1.03.2022  5.04.2022
 Grupa Kacpra Cebuli (chłopaki 8C):godz. 18.30  9.10.2021  6.11.2021  4.12.2021  8.01.2022  5.02.2022  6.03.2022  2.04.2022 
 Grupa Kacpra Cybulskiego (chłopaki 8B): godz. 18.00  11.10.2021 

8.11.2022

 

 13.12.2022  10.01.2022  14.02.2022  14.03.2022  11.04.2022
 Grupa Alana Stępnia (chłopaki 8A): godz. 18.45  5.10.2021   2.11.2021  7.12.2021 4.01.2022  8.02.2022  1.03.2022  5.04.2022 
 Grupa Michała Warchoła (chłopaki 8A):godz. 18.00  4.10.2021   8.11.2021  6.12.2021  3.01.2022  7.02.2022  7.03.2022  4.04.2022
Grupa Cypriana Wołosa (chłopaki 8D): godz. 18.30 6.10.2021   3.11.2022   1.12.2021  5.01.2022  2.02.2022  2.03.2022  4.04.2022

 

 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg