Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

"Obchodzimy nasze Święto w Panu"

 
Nasze serca wypełniło światło Zmartwychwstałego Pana! 
Pełni wiary i wdzięczności Bogu, jako rodzina parafialna oraz przybyli goście,  Liturgią Wigilii Paschalnej rozpoczęliśmy Święta Wielkanocne! Najbardziej uroczysta liturgie rozpoczęliśmy o godz. 20.00 w sobotę. Przewodniczył jej Ks. Prałat Albert Warso z Kongregacji Nauki Wiary w Watykanie. Najpierw poświęciliśmy ogień przygotowany przez Harcerzy, by potem odpaloną świecę Paschału wnieść w uroczystej procesji do świątyni. Światło Chrystusa Zmartwychwstałego rozświetliło ciemności naszego życia. Słuchaliśmy także uroczystego Orędzia Wielkanocnego, które śpiewał ks. Zbigniew. W bogatej Liturgii Słowa odczytywaliśmy Boży plan historii Zbawienia. W homilii ksiądz Prałat ukazał nam potęgę Bożego Zmartwychwstania, które nadało nowy bieg historii i dało światu nadzieję życia wiecznego! Kolejnym etapem była liturgia chrzcielna. Odnowiliśmy w sobie łaskę Chrztu! Natomiast w Niedzielę  o świcie zebraliśmy się na Procesji Rezurekcyjnej, by wśród dźwięku bijących radośnie dzwonów wspomnieć poranek Zmartwychwstania! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie i przeżycie Tajemnic Świąt Paschalnych w naszej Parafii! :D Zapraszamy do galerii, gdzie odnaleźć można wiele zdjęć z uroczystości.  
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg