Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Zabrzmiało w Królowej!!!

Od dwóch tygodni cieszymy się obecnością w naszej wspólnocie nowego organisty. Serdecznie witamy Pana Piotra oraz życzymy, by posługa w naszej parafialnej rodzinie przyniosła wiele radości w Jego życiu i chwały Bożej w naszych sercach
W ostatnim tygodniu możliwości muzyczne w naszym Kościele znacząco podniosły standardy a to wszystko za sprawą inwestycji w nowe cyfrowe organy wraz z profesjonalnym nagłośnieniem. Niedziela Palmowa była świetną okazją do zaprezentowania podczas liturgii możliwości nowego instrumentu.  Są to już organy znacznie lepszej jakości, bowiem poprzednie wymagały  kosztownej naprawy zacinających się przycisków organów tzw. registrów i górnego manuału klawiatury. Koszt zakupu nagłośnienia i organ to blisko 30 tys., część już zapłaciliśmy, kolejną będziemy spłacać. W przyszłości pozostanie nam rozbudowa prospektu organowego, ale to przyszły czas. Za wszelkie wsparcie na ten cel serdecznie dziękuję! Zapraszamy do wspólnej modlitwy i śpiewu na Bożą chwałę!!!
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg