***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

Rekolekcje Wielkopostne 2019!

W dniach od 10 do 14 kwietnia w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy wielkopostne rekolekcje. Tym razem troskę o duchowe przygotowanie do świąt ksiądz Proboszcz powierzył ks. Krzysztofowi Dukielskiemu- Diecezjalnemu Moderatorowi Ruchu Światło Życie. Wraz z epiką ewangelizacyjną animatorów, prowadzony tchnieniem Bożego Ducha ks. Krzysztof odkrywał przed nami tajemnice współpracy człowieka z łaska Bożą! Najmłodsze dzieci ze szkoły podstawowej odnajdywały swoje miejsce w Bożym Królestwie- odkrywały prawdę, że każdy chłopiec to Boży Rycerz a każda dziewczynka to księżniczka Boga!

Młodzież odkrywała Boży plan na swoje życie słuchając Bożego Słowa ale także korzystając ze świadectw obecnych animatorów oazy oraz filmu p.t. Cyrk Motyli”. Oprócz spotkań w Kościele dzieci i młodzież spotykali się także w domu duszpasterskim, by na dużej sali parafialnej pośpiewać i pobawić w różne zabawy integracyjne. Dorośli natomiast podczas  homilii głoszonych przez ks. Krzysztofa odkrywali w swoim życiu obecność Ducha Świętego, jego dyskretne działanie mające moc dokonywać rzeczy niemożliwych! Jednego wieczoru odbyło się także spotkanie małżeństw zainteresowanych powstającym w naszej parafii Domowym Kościołem- tzw. Oazą rodzin. Serdecznie dziękujemy Ruchowi Światło Życie na czele w Księdzem Moderatorem za obecność, głoszone Słowo Boże oraz wspólną modlitwę. Głęboko wierzymy, że czas rekolekcji przyniesie wiele błogosławionych owoców w naszej parafialnej wspólnocie!