Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Rekolekcje Wielkopostne 2019!

W dniach od 10 do 14 kwietnia w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy wielkopostne rekolekcje. Tym razem troskę o duchowe przygotowanie do świąt ksiądz Proboszcz powierzył ks. Krzysztofowi Dukielskiemu- Diecezjalnemu Moderatorowi Ruchu Światło Życie. Wraz z epiką ewangelizacyjną animatorów, prowadzony tchnieniem Bożego Ducha ks. Krzysztof odkrywał przed nami tajemnice współpracy człowieka z łaska Bożą! Najmłodsze dzieci ze szkoły podstawowej odnajdywały swoje miejsce w Bożym Królestwie- odkrywały prawdę, że każdy chłopiec to Boży Rycerz a każda dziewczynka to księżniczka Boga!

Młodzież odkrywała Boży plan na swoje życie słuchając Bożego Słowa ale także korzystając ze świadectw obecnych animatorów oazy oraz filmu p.t. Cyrk Motyli”. Oprócz spotkań w Kościele dzieci i młodzież spotykali się także w domu duszpasterskim, by na dużej sali parafialnej pośpiewać i pobawić w różne zabawy integracyjne. Dorośli natomiast podczas  homilii głoszonych przez ks. Krzysztofa odkrywali w swoim życiu obecność Ducha Świętego, jego dyskretne działanie mające moc dokonywać rzeczy niemożliwych! Jednego wieczoru odbyło się także spotkanie małżeństw zainteresowanych powstającym w naszej parafii Domowym Kościołem- tzw. Oazą rodzin. Serdecznie dziękujemy Ruchowi Światło Życie na czele w Księdzem Moderatorem za obecność, głoszone Słowo Boże oraz wspólną modlitwę. Głęboko wierzymy, że czas rekolekcji przyniesie wiele błogosławionych owoców w naszej parafialnej wspólnocie!

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg