Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Marcowy Apel Młodych!!!

Od środy 27 marca w naszej parafii młodzież szkół średnich oraz gimnazjalnych przeżywała swoje rekolekcje! Tym razem rekolekcje prowadzone były przez grupę ewangelizacyjną Ruchu Światło Życie Diecezji Radomskiej wraz z moderatorem- ks. Krzysztofem Dukielskim. Przewodnikiem na rekolekcyjnych drogach stał się Zacheusz- zwierzchnik celników, który to pragnąc spotkania z Jezusem wspiął się za sykomorę. Spotkała Go za to ogromna nagroda- Jezus zatrzymał się w Jego domu! My także podczas rekolekcji wspinaliśmy się życiowo tak, by Jezus mógł zatrzymać się w naszych sercach. Centralnym punktem rekolekcyjnej drogi był czwartkowy wieczór, kiedy to młodzież z Pionek a nawet i pobliskiego Radomia zgromadziła się na Apelu Młodych pod hasłem: „spojrzał na niego z miłością”! W głoszonym kerygmacie ks. Krzysztof ukazał nam pragnienie Boga, by wejść w świat ludzkiego istnienia, dotknąć miłością, jak przemienił cały świat Zacheusza! Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu każdy uczestnik mógł na ołtarzu złożyć symboliczny klucz ze swoim imieniem jako znak, że oddajemy Bogu dostęp do naszego serca! Razem z nami modlił się także Ks. Bp Piotr Turzyński, który poprowadził uroczysty akt obrania Jezusa Chrystusa na jedynego Pana i Zbawiciela. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają działo Pionkowskich Apeli Młodych swoją modlitwą oraz zaangażowaniem. Szczególnie dziękujemy młodzieży za sianie nadziei swoją radością doświadczenia wiary i wspólnoty młodego Kościoła!!!

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg