Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ministrancki spływ kajakowy

Dzisiejsza sobota: 5 czerwca była doświadczeniem mocy modlitwy wspólnoty ministrantów, która wraz ze swoimi kochanymi tatusiami wybrała się na kajaki 🤣😇🙏🏄‍♂️🚣‍♂️🚣‍♀️. I nic by w tym dziwnego, gdyby nie fakt rzęsistego deszczu, w którym jechaliśmy do przystani 😅, ale ufna modlitwa ministrantów sprawiła, że w momencie wodowania deszcz przestał padać a potem nawet wyszło piękne słońce, bo przecież Bóg jest dobry!!! ❤️❤️❤️.
Każdy tata płynął w kajaku ze swoim synem (choć od tej Reguły były małe wyjątki 🤣). Popłynął z nami również ks. Neoprezbiter Cezary Jagiełło 🙏⛪️
Zwieńczeniem spływu było ognisko przygotowane przez kochane mamy naszych ministrantów oraz księdza Proboszcza😍😍😍 Piękny męski wypad zakończyliśmy wspólną modlitwą, w której dziękowaliśmy Bogu za dar wspólnoty i oczywiście pięknej pogody!
Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczestnikom oraz wspierającym nas, zwłaszcza Firmie „Kajaki Tęcza” za organizacje! 🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️
„Kiedyś zaczynaliśmy od podstaw, zobacz jak teraz to lata! Nasze ekipa jest naprawdę mocna bo Jezus to tej ekipy Tata ❤️🙏
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg