Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Pionkowski Apel Młodych

                                  Grzech jest czadowy!!!

      Pod takim hasłem 23 listopada z Parafii p.w. NMP Królowej Polski w Pionkach zgromadziła sie młodzież na kolejnym Apelu Młodych. Podczas spotkania pochyliliśmy się nad trudną tematyką ludzkiej skłonności do grzechu, jego zabójczego działania w naszym życiu, potrzeby nawrócenia oraz przeżywania Sakramentu Pokuty i Pojednania.

       Wysłuchaliśmy także świadectwa Kuby z Radomia, który opowiedział nam jak ważny w Jego życiu jest ten sakrament. W uroczystej procesji ministranci z naszej parafii oraz ministranci przeżywający kurs lektorski w domu rekolekcyjnym w Pionkach wnieśli kopię krzyża Światowych Dni Młodzieży. Po rachunku sumienia prowadzonym przez ks. Proboszcza Mariusza Wincewicza, każdy uczestnik spotkania mógł podejść, by osobiście adorując Pana z Jego krzyżem połączyć swoje grzechy i upadki. Niespodzianką było pojawienie się naszego Pasterza Księdza Biskupa Henryka Tomasika Biskupa Radomskiego, który rozdał młodzieży rachunki sumienia i pobłogosławił na drogę odkrywania szczęścia Bożej obecnoci w życiu młodych ludzi!

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg