Zapraszamy Młodzież na Oazę!!!

Drodzy Młodzi!

I co tu robić w te koronne wakacje?... 😀 Piłka, rower... a może chcesz czegoś WIĘCEJ?!!

Wraz z Księdzem Proboszczem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej Parafialnej Oazie, która odbędzie się od 30 czerwca do 9 lipca w naszej parafii. Będą jednocześnie dwa stopnie formacyjne:

stopień 0- przeznaczony dla młodzieży po 6 i 7 klasie szkoły podstawowej;

stopień I- przeznaczony dla młodzieży po klasie 8 szkoły podstawowej i  szkoły średniej;
stopień II- przeznaczony dla młodzieży, która przeżyła już I stopień.

Logistycznie będzie to czas kilku godzin dziennie zagospodarowany na parafii. Każdy z nas otrzyma materiały będące pomocą do przeżycia rekolekcji. Koszt oazy to ok. 120 zł- na pokrycie nakładu za materiały formacyjne i celów organizacyjnych.

Zamiast siedzieć w norze internetu czy biegać po krzaczorach, w myśl słów Papieża Franciszka wypowiedzianych w Krakowie: "Zejdź z kanapy ">🙂" i zrób coś dla siebie i Jezusa w Tobie!

Zapisy jak najszybciej (do najbliższej niedzieli) u księdza Daniela! Zapraszamy!!!