Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Festyn Parafialny!!!!

8 września w naszej Parafii po raz pierwszy odbył się „Festyn dla Życia i Rodziny”, którego inicjatorem był ksiądz Proboszcz Mariusz Wincewicz. Podczas Uroczystej Eucharystii o godzinie 11.00 zostały poświęcone tornistry i przybory szkolne najmłodszych uczniów, którzy rozpoczynają edukacje w szkole podstawowej. Homilie tego dnia wygłosił do nas ks. dr Konrad Wójcik, uwrażliwiając słuchaczy na ogromna rolę troski o rodzinne relacje. Po wakacjach do parafii powrócił także Mis Hieronim, który wyraźnie urósł. Jak widać, wakacje mu służyły. W wyniku cotygodniowego losowania z radością powędrował do domu jednego dziecka. 
 
Po Eucharystii wszyscy udali się na ogród parafialny, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji. Wśród nich nie zabrakło dmuchanych zamków i zjeżdżalni, waty cukrowej przygotowywanej przez Harcerzy ZHR. Dla odważnych była możliwość jazdy konnej oraz zabawy z Klaunem Dzimkiem, który wraz z animatorkami prowadził zabawy i tańce integracyjne. W czasie spotkania z Ks. Konradem rodzice mogli napić się kawy i herbaty zajadając się przy tym pysznym ciastem. Swoją obecność zaznaczyło Nadleśnictwo Kozienice oraz Pszczelarze poprzez przygotowanie namiotów z wystawami. W nagłośnieniu imprezy mogliśmy liczyć na ogromne wsparcie Centrum Aktywności Lokalnej z Pionek. Caritas Diecezji Radomskiej przekazał na nasz festyn nagrody, które dzieci otrzymywały podczas zabaw i konkursów.   Rycerze Kolumba Rady św. Michała Archanioła z Pionek zadbali o wszystkich zgłodniałych zapraszając na grilla! W festynie wzięli także udział Pielgrzymi 41 Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę, którzy w dniach od 5 do 13 sierpnia wędrowali z naszego miasta w grupie nr 10. Mogliśmy zobaczyć obszerną relację filmową, powspominać radości i trudy wspólnie przebytej drogi. Zwieńczeniem festynu był koncert zespołu ewangelizacyjnego „Testimonium”. Okazało się, że radość wiary i wspólnoty potrafi nawet rozproszyć ciemne zachmurzone niebo, które jeszcze w południe straszyło przelotnymi opadami, by po południu pozwolić świecić słońcu! Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przez swoje zaangażowanie i wsparcie przyczynili się do tak  pięknego wydarzenia składamy serdeczne podziękowania i już snujemy plany na kolejny festyn za rok! 
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg