**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, FERII, WAKACJI I CZASU KOLĘDY
***W WAKACJE O GODZ. 18.30

Ogłoszenia Poniedziałek Wielkanocny

Poniedziałek Wielkanocny
1.Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia dziś na godz. 17.30 oraz w kolejne dni w  oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00. Przyszła niedziela rozpoczyna obchodzony w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na akcje organizowane przez Caritas naszej diecezji.
2. Próby do bierzmowania:
       24 kwietnia (środa) godz.18.45
       26 kwietnia (piątek) godz.18.45
3.Młodzież naszej parafii, a zwłaszcza przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na kolejny APEL MŁODYCH, który odbędzie się w naszym kościele w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
4.Próba przed I komunią św. w środę o godz. 15.30.
5.Burmistrz Miasta Pionki serdecznie zaprasza na uroczystą Polową Mszę Świętą, która odbędzie się z okazji 75 Rocznicy Rozstrzelania Żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego – 28 kwietnia 2019 roku o godz. 14:00 przy Pomniku “Gloria Victis” przy ul. Zwoleńskiej.
6.Dary caritas będą rozdawane w tym tygodniu na terenie Pronitu od czwartku
do soboty w godz. 8.00-14.00.
7.Dziękuję za kwiaty i przygotowanie kościoła rodzicom dzieci, które przeżywały rocznice komunii św. oraz za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Partyzantów i złożoną ofiarę. Bardzo serdecznie dziękujemy za dekoracje ciemnicy i Grobu Pańskiego ks. Zbigniewowi oraz p. Karolinie z mężem i całej ekipie, pracownikom za ich zaangażowanie, trud pracy. Za Was i wszystkichofiarodawców będziemy się modlić na Mszy św. w środę o godz. 18.00. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Partyzantów /od końca do ul. Nowej wraz z uliczkami przyległymi/.
8.Niech prawda o powstaniu z martwych naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, która niesie także nadzieję naszego zmartwychwstania, przenika całe nasze życie. Niech przenika nasze życie rodzinne, zawodowe i społeczne. Niech pozwoli nam w całkowitej szczerości serca świętować dzień radosnego zwycięstwa życia nad śmiercią. Życzymy sobie wzajemnie błogosławionych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.