**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, FERII, WAKACJI I CZASU KOLĘDY
***W WAKACJE O GODZ. 18.30

Ogłoszenia- 21.04.2019

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
1.Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku świątecznego.
2. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali KUL.
3.Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00.
4.Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali w dekoracji naszego kościoła zwłaszcza Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękuję za kwiaty i porządkowanie świątyni oraz wszelkie ofiary składane na ten cel i różne podejmowane inwestycje remontowe i te związane z zakupem w ostatnim czasie organów, nagłośnienia czy wymianą mikrofonów. Dziękujemy wszystkim, którzy upiększali liturgię całego Triduum Paschalnego: ministrantom, scholii, lektorom, grupom i wspólnotom naszej parafii podejmującym różne posługi w czasie tych dni podczas liturgii oraz tym, którzy podejmowali adorację Pana Jezusa zwłaszcza w nocy z piątku na sobotę.
5. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy radosnych pełnych pokoju świat Wielkanocnych. Szczęść Boże!