Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, FERII, WAKACJI I CZASU KOLĘDY
***W WAKACJE O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 24.03.2019

III Niedziela Wielkiego Postu
1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana. 
2. Odpowiadając na wezwanie Chrystusa: „Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie”,w najbliższą środę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół średnich oraz Gimnazjum. Szczegółowy plan nauk i nabożeństw wywieszony jest w gablocie informacyjnej oraz na stronie internetowej. 
3.W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele: 6.30, 9.30 i 18.00. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się jutro podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.
Istotą tej adopcji jest objęcie modlitewną opieką wiadomego Bogu poczętego dziecka przed narodzeniem, którego przyjście na świat jest zagrożone z różnych przyczyn, szczególnie z powodu grzechu aborcji. Duchowa adopcja polega na codziennym odmawianiu w intencji jednego dziecka dziesiątki różańca wraz ze specjalną dodatkową modlitwą przez 9 miesięcy. Stosowne deklaracje do podjęcia tego dzieła wraz z krótką informacją na ten temat znajdziemy na stoliku przy wyjściu z kościoła oraz możemy otrzymać w zakrystii.
4. Jutro w uroczystość Zwiastowania Pańskiego od godz. 15.00 swój dzień skupienia będą przeżywały wspólnoty i grupy naszej parafii zrzeszające osoby dorosłe. Niech to będzie czas odnowy ducha i wzajemnego ubogacania się w wierze.
5. Młodzież naszej parafii, a zwłaszcza przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na kolejny APEL MŁODYCH, który odbędzie się w naszym kościele w najbliższy czwartek o godz. 19.00.
6. Dziękuję za wszelka troskę duchową i materialną podejmowaną w naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców powierzamy na Mszy św. w środę o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Leśnej 21 i 23.
7. Próba dzieci przed rocznicą I komunii św. w piątek o godz. 16.00.
8. Spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przeżywały rocznicę I komunii św. 
w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
9. Spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania 
w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która pomoże nam owocnie przeżyć czas Wielkiego Postu. 
11. Jubilatom i solenizantom nadchodzących dni życzymy błogosławionych owoców wielkopostnej przemiany i wszelkich potrzebnych łask.
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg