Ogłoszenia- 24.02.2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo z  Litanią do Najświętszego Imienia Jezus.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta w kościele od godz. 17.00. Rozpoczęcie wspólnym rachunkiem sumienia. Osobom, które odprawiają I piątki miesiąca przypominamy, że jednym z warunków jest przyjęcie tego  dnia komunii św. będąc w stanie łaski uświęcającej, natomiast do spowiedzi można iść wcześniej.
3.Odwiedziny chorych z Komunią św. i sakramentem chorych w czwartek od godz. 8.30 (domy dalsze) oraz w piątek od godz. 8.30 (domy leżące bliżej kościoła).
4.Najbliższa sobota to też I sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
5.W najbliższą sobotę 2 marca zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w dużej sali wejście od Alei Królewskiej
-bal dla dzieci do kl. VI Szk. Podstawowej w godz. 14.00 - 17.00. W programie konkursy, gry i zabawy.
-bal dla młodzieży od godz. 18.00 do godz. 21.00.
6.W dniach 24 i 25 maja 2019 r. nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Krakowa /Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach/. Koszt pielgrzymki 200 zł/w cenie: transport, nocleg w Domu Pielgrzyma w Kalwarii, obiadokolacja i śniadanie; bilet wstępu do Muzeum w Wadowicach/. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zaliczkę 50zł należywpłacić do 17 marca. Opiekunem pielgrzymki jest Ks. Marcin.
7. W najbliższy wtorek w naszym LO będzie prowadzona dalsza rejestracja dawców szpiku ze szczególnym ukierunkowaniem na pomoc Asi -mieszkance naszych Pionek.
8. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 18.
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
10. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.