Ogłoszenia- 7.07.2019

7 lipca 2019 – XIV Niedziela Zwykła
1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.
2. W lipcu i sierpniu zmienia się plan Mszy Świętych i nabożeństw w naszym kościele a także popołudniowych godzin kancelaryjnych. Wakacyjny plan dostępny jest na stronie internetowej oraz na tablicy informacyjnej.
3.Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 18.30.
4.W tym tygodniu przypada 13. dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej odprawimy w sobotę o godz. 20.00.
5. W imieniu Rycerzy Kolumba oraz wszystkich pielgrzymów pionkowskiej grupy Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę serdecznie dziękujemy za złożone przed tygodniem ofiary na realizację tego dzieła.
5. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Nowej.
6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.