Ogłoszenia 19.05.2019

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.
2. Uroczystość święceń kapłańskich w naszej diecezji odbędzie się 26 maja o godz. 10.00 w Katedrze Radomskiej. Modlitewnej pamięci parafian polecamy tegorocznych kandydatów do kapłaństwa i zapraszamy do udziału w tym radosnym wydarzeniu.
3.Młodzież zapraszamy do udziału w Diecezjalnym Dniu Młodych w Radomiu w dn. 14-16 czerwca.W programie: wspólna modlitwa, koncerty, warsztaty. Koszt 50zł, plus 10zł transport. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii oraz www.młodziradom.pl
4.W dniach 24 i 25 maja 2019 r. odbędzie się pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Krakowa/Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach/. Osoby, które się zapisały prosimy o wpłatę pełnej kwoty pielgrzymki w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wyjazd 24 maja o godz. 600. Opiekunem pielgrzymki jest ks. Marcin.
5. W wakacje Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje w Czarnej Górze koło Bukowiny Tatrzańskiej diecezjalne rekolekcje dla rodzin, dorosłych, młodzieży i dzieci. Termin od  29.06 do 6.07.2019r. Bliższe informacje w gablotce przed kościołem. Zapisy do końca maja.
6. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Leśnej i Poziomkowej. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Sienkiewicza /domy prywatne/.
7. Zachęcamy do zakupy Gościa Niedzielnego.
8. Uczestników oazy wakacyjnej zapraszamy po odbiór kart uczestników do zakrystii, a także należących do Towarzystwa Przyjaciół WSD w Radomiu po odbiór listów.
9.Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.